fbpx

DUK

Žemiau pateikiame atsakymus į lankytojų dažniausiai užduodamus klausimus:

Kiek kainuoja apsilankymas parke?

Visos dienos parko lankytojo bilietas - 8 €, vaikams iki 3 metų (imtinai) apsilankymas parke yra nemokamas. Senjorams ir neįgaliesiems taikoma 50% nuolaida pateikus galiojantį pažymėjimą. Šis bilietas jums suteikia įėjimą į parką, kur rasite įvairių neįprastų objektų, galėsite išbandyti unikalias pramogas, nučiuožti nuo vandens čiuožyklų, arba tiesiog pasivaikščioti bei pasidaryti iškylą gamtos apsuptyje.

Kodėl parke nėra žalvario eksponatų?

Parkas nieko bendro su šiuo vario lydiniu neturi. Žalvario parko pavadinimas kilo nuo netoliese esančio Žalvarių miestelio.

Ar parke galima įsigyti užkandžių ir gėrimų?

Parke prekiaujame ledais ir gaiviaisiais gėrimais bei kava. Tad norintiems pasistiprinti labiau, rekomenduojame patiems pasiimti užkandžių. Parke taip pat yra galimybė pasikepti maisto (malkas galima įsigyti vietoje). 

Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

Už parko bilietą, kempingą ar ekskursiją galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele. Taip pat galime išrašyti sąskaitą faktūrą.

Kokią programą darome vaikams?

Vaikams organizuojame veiklas ir žaidimus, kurios skatina komandinius įgūdžius, komunikaciją. Ekskursijų metu kalbame aktualiomis temomis: rūšiavimas, gamtos saugojimas, santykis su aplinka ir bendrai apie gyvenimišką supratimą (common sense).

Ar į parką galima atvykti su savo augintiniais?

Esame draugiški gyvūnams, tad parke visada laukiame ir jūsų augintinių. Žinoma svarbu, kad jūsų augintiniai nesukeltų nepatogumų kitiems parko lankytojams, tad būtinai pasirūpinkite augintinio pavadėliu, bei maišeliais augintinio ekskrementų surinkimui.